Відмінності між версіями «Категорія:ВКЗ»

Матеріал з Вікіпедія ЄСІТС
Категорія:ВКЗ
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
м
Рядок 1: Рядок 1:
'''Підсистема відеоконференцзв'язку''' (ВКЗ) забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів; у приміщенні іншого суду - за допомогою технічних засобів суду; в установі попереднього ув'язнення, установі виконання покарань або медичному закладі - за допомогою технічних засобів, наявних у відповідній установі.


Завдяки EASYCON користувачі отримують можливість потрапити на прийом до представників організацій та уникнути труднощів, що зазвичай виникають при відвідуванні різноманітних установ. Прийом громадян відбувається дистанційно за допомогою спеціального програмного забезпечення та не вимагає особистої присутності відвідувачів у організації.  
'''Підсистема відеоконференцзв'язку''' також забезпечує користувачам можливість брати участь у засіданнях інших органів та установ системи правосуддя в режимі відеоконференції. Особливості порядку проведення таких засідань можуть встановлюватися відповідними органами та установами системи правосуддя.


Перебуваючи на великій відстані, співрозмовники можуть вільно спілкуватися, бачити і чути один одного, обмінюватися документами та будь-якою іншою інформацією у цифровому форматі. Крім того, у разі потреби, під час прийому ви зможете скористатися послугами перекладача.
ВКЗ надає можливість:
* прийняти участь у судовому засіданні
* потрапити на відеоприйом у обраній організації<sup>1</sup> у зручний час та один на один зустрітися з представником організації<sup>1</sup>
* надіслати на розгляд посадової особи<sup>1</sup> свої документи та отримати офіційний висновок щодо їх змісту


EASYCON надає можливість:
<small><sup>1</sup> Державна судова адміністрація України або територіальне управління, суд, за умови використання такими організаціями ВКЗ для прийому громадян.</small>
* потрапити на відеоприйом у обраній організації у зручний для вас час та один на один зустрітися з представником організації
* надіслати на розгляд свої документи та отримати офіційний висновок щодо їх змісту
 
Сервіс EASYCON буде особливо корисним для тих громадян, які з різних причин не можуть особисто відвідати організацію.


== Інші статті у категорії ==
<categorytree mode="all" namespaces="Main">EasyCon</categorytree>
<categorytree mode="all" namespaces="Main">EasyCon</categorytree>

Версія за 22:31, 24 січня 2022

Підсистема відеоконференцзв'язку (ВКЗ) забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів; у приміщенні іншого суду - за допомогою технічних засобів суду; в установі попереднього ув'язнення, установі виконання покарань або медичному закладі - за допомогою технічних засобів, наявних у відповідній установі.

Підсистема відеоконференцзв'язку також забезпечує користувачам можливість брати участь у засіданнях інших органів та установ системи правосуддя в режимі відеоконференції. Особливості порядку проведення таких засідань можуть встановлюватися відповідними органами та установами системи правосуддя.

ВКЗ надає можливість:

  • прийняти участь у судовому засіданні
  • потрапити на відеоприйом у обраній організації1 у зручний час та один на один зустрітися з представником організації1
  • надіслати на розгляд посадової особи1 свої документи та отримати офіційний висновок щодо їх змісту

1 Державна судова адміністрація України або територіальне управління, суд, за умови використання такими організаціями ВКЗ для прийому громадян.

Інші статті у категорії[ред. | ред. код]

Категорія «EasyCon» не знайдена.