ВКЗ

From Вікіпедія ЄСІТС
Категорія:ВКЗ
Jump to navigation Jump to search

Підсистема відеоконференцзв'язку (ВКЗ) забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів; у приміщенні іншого суду - за допомогою технічних засобів суду; в установі попереднього ув'язнення, установі виконання покарань або медичному закладі - за допомогою технічних засобів, наявних у відповідній установі.

Підсистема відеоконференцзв'язку також забезпечує користувачам можливість брати участь у засіданнях інших органів та установ системи правосуддя в режимі відеоконференції. Особливості порядку проведення таких засідань можуть встановлюватися відповідними органами та установами системи правосуддя.

Завдяки ВКЗ користувачі отримують можливість приймати участь у судових засіданнях поза межами приміщення суду, записуватися та потрапляти на прийом до представників організацій, уникаючи труднощів, що зазвичай виникають при відвідуванні різноманітних установ.

Судові засідання та прийом громадян відбувається дистанційно за допомогою спеціального програмного забезпечення та не вимагає особистої присутності відвідувачів у організації. Перебуваючи на великій відстані, співрозмовники можуть вільно спілкуватися, бачити і чути один одного, обмінюватися документами та будь-якою іншою інформацією у цифровому форматі. Крім того, у разі потреби, під час прийому користувач зможете скористатися послугами перекладача.

ВКЗ надає можливість:

  • прийняти участь у судовому засіданні
  • потрапити на відеоприйом у обраній організації1 у зручний час та один на один зустрітися з представником організації1
  • надіслати на розгляд посадової особи1 свої документи та отримати офіційний висновок щодо їх змісту

1 Державна судова адміністрація України або територіальне управління, суд, за умови використання такими організаціями ВКЗ для прийому громадян.

Всі статті у категорії


Інші статті у категорії

Перейти на Головну сторінку